KENDİNE HAS SUNAR : NILÜFER YANYA TURNESİ

Indie pop/rock, gitar ağırlıklı sound’unu soul, jazz ve psychedelia ile harmanlayan Nilüfer Yanya, yeni albümü “Painless” turnesi kapsamında Kendine Has destekleriyle 19 – 20 Ekim tarihlerinde turneye çıkıyor.

İstanbul Babylon ve Ankara Milyon Performance Hall’da sahne alacak Nilüfer Yanya, ilk albümü “Miss Universe” ile 2019 yılında birçok mecranın “Yılın albümü” ve “Yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı” listelerinde yer aldı ve bu albüm ile Glastonbury, Coachella, Primavera vb. dünyanın en büyük festivallerinin çoğunda sahne aldı. Pitchfork’un “En iyi yeni müzik” olarak tanımladığı Yanya’nın mart ayında yayınlanan yeni albümü “Painless”, katmanlı ve hisli gitar tonlarının, arka planında kalan elektronik beat’ler, aksak ritimler, muhteşem melodi ve içe dönük sözleri ile özgün ve başarılı bir albüm olmuş.

Analog Prodüksiyon organizasyonuyla gerçekleşen turnede sahne alacak Nilüfer Yanya, İngiliz indie ekolünün en dikkat çeken isimlerinden. Bu heyecan verici konserleri kaçırmayın… Biletler Biletix‘te!

PAYLAŞ